Türkiye’nin en büyük doğrudan satış şirketi olma yolunda ilerleyen, sağlık ve kozmetik üreticisi Farmasi Enternasyonal Ticaret A.Ş.; %100 yetli ve mill sermayeli sağlık ve kozmetik sektöründe ürünler satan Türkiye'nin en köklü şirketlerindendir.

Dr.Cevdet Tuna tarafından 1950 yılında kurulan Farmasi günümüze kadar yeni yatırımlar yaparak büyümeye devam etmiştir. 2003 yılında Farmasi ve Dr.C.Tuna markası doğmuş ve 2010 yılında doğrudan satış sistemine geçilmiştir.

Farmasi; sağlıklı, kaliteli, geniş ürün yelpazeli ve kazançlı iş fırsatlarıyla herkezin hayatına ve hayallerine dokunan bir markadır Farmasi’yi diğer markalardan farklı kılan en önemli özelliği bitkisel ve kanserojen olmayan ürünler üretmesidir.Zengin ürün çeşitliliği, her zevke ve ihtiyaca yönelik cilt bakım, makyaj, saç bakım, kişisel bakım, parfül, gıda takviyeleri, ev temizlik ürünleriyle tüketici ihtiyaçlarına çözüm bulmaktadır.

Farmasi, teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, son teknoloji makinaları kullanmaktadır. Bugün binlerce çalışan ve 2 binden fazla ürün çeşidiyle İstanbul'daki 100.000 m² büyüklüğü bulunan üretim tesisinde yıllık 500 milyondan fazla ürün üretmektedir.

Bu büyük ailenin bir parçası olmak isterseniz hemen Farmasi Üyelik Formu'nu doldurarak aramıza katılabilirsiniz.